Skup aut
Sponsorowane

Auto Skup Grójec


Myślisz o zmianie samochodu, rozglądasz się na rynku i nie możesz nic znaleźć? A może chcesz sprzedać swój stary pojazd? Auto Skup Grójec wychodzi Ci na przeciw z szeroką ofertą samochodów używanych jak i również skupem, zapraszamy do kontaktu!


Dlaczego warto korzystać z usług naszej firmy?

Profesjonalne podejście połączone z wieloletnim doświadczeniem sprawiły, że nasza firma jest jednym z liderów wśród skupów aut używanych na rynku. Dodatkowym atutem naszej działalności jest fakt, że klient nie musi się martwić poszukiwaniem kupca. Nasza firma posiada wyspecjalizowanych pracowników, którzy w błyskawicznym tempie wycenią nasz samochód oraz odkupią go od państwa od ręki.

Skupujemy pojazdy w rocznikach 2002-2018 każdego rodzaju od osobówek, busów kończąc na ciężarówkach. Interesują nasz wszystkie samochody nawet powypadkowe nie przejmuj się stanem gdyż z pewnością zaproponujemy ci korzystną cenę w porównaniu do pobliskiego złomu. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: https://autoskupwarszawa-flotyodfirm.pl/auto-skup-grojec/

Zajmujemy się również transportem więc jeżeli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie dostarczyć samochody do naszej firmy wyjdziemy ci na przeciw ustalimy odpowiedni termin i pomożemy logistycznie zaplanować trasę.

Jesteśmy otwarci na klientów indywidualnych jak i również skupujemy auta od dużych przedsiębiorstw. Więc jeżeli twoja firma chce pozbyć się samochodów z chęcią je odkupimy nie zważając na ilość aut. Naszą cechą jest elastyczność i profesjonalizm.

Sprzedaż samochodów używanych

Nasz komis samochodowy w swojej ofercie gwarantuję sporą liczbą samochodów nawet dla najbardziej wymagającego klienta. Nasza obsługa postara pomóc Ci w wyborze auta pomoże w kupnie oraz w wypełnianiu niezbędnych dokumentów.

Samochody na naszym placu są w dobrym stanie technicznym oraz co ważne dysponują prawdziwym i rzetelnym przebiegiem. Kupując nasze auta możesz skorzystać z jazdy próbnej oraz dokładnie sprawdzić stan techniczny.

Dodatkowo dajemy gwarancje, że każde sprzedawane auto pochodzi z legalnego źródła oraz wystawiamy fakturę wraz z kluczowymi dokumentami takimi jak karta pojazdu, dowód rejestracyjny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z naszych usług pracownicy są stale do państwa dyspozycji!

One Reply to “Auto Skup Grójec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *