Płatne ankiety Uncategorized

ClixSense płatne ankiety, zadania!

Portal ClixSense jest to angielskojęzyczna strona, którą charakteryzuje możliwość zarabiania przez internet na wypełnianiu ankiet, wykonywaniu zadań. Strona posiada dobrze rozbudowany program partnerski dzięki czemu zapraszając znajomych otrzymasz 20% automatycznie naliczanej prowizji.

 

Jak zarabiać na stronie ClixSense?

Jest to całkiem proste strona głównie bazuje na wypełnianiu ankiet. Ważna tutaj będzie twoja opinia dotycząca ocenianych produktów, Kluczem do udanego zarobku jest rzetelność przy wypełnianiu zaproponowanej ankiety. Pieniądze możesz również zdobyć wykonując płatne zadania (Tasks) oraz korzystając z dobrze rozwiniętego programu partnerskiego dzięki, któremu będziesz mógł zaprosić swoich znajomych za pomocą specjalnego reflinka.

Czy stronie warto zaufać? Stronie w 100% można uznać za prawdziwą w sieci znajdziemy masę pozytywnych opinii na jej temat jak i również dowodów wypłat. Portal ten funkcjonuje od 2007 roku a 2010 zmienił właściciela, którym jest Jim Grago z USA. Aby pierwszy raz wypłacić pieniądze musimy uzbierać 10$ jest to niezbędny limit, który dotyczy każdego użytkownika. Za wypłatą czekamy zazwyczaj do 15 dni roboczych.

Sposoby zarabiania w ClixSense

Wypełnianie ankiet – Za uzupełnienie jednej ankiety otrzymujemy od 0.15$ do nawet 5$. Jak często dostajemy takie ankiety? Ankiety zwykle przychodzą kilka razy dziennie jest to zależne od firm zlecających oraz ich potrzeb na rynku. Im dłuższą ankietę trafimy tym więcej zazwyczaj udaje nam się zarobić.

Tasks – Pieniądze również dostaniemy za wykonywanie płatynych zadań. Polega to na tym, że dostajesz różnego rodzaju linki do stron, które będziesz musiał ocenić, porównać bądź szukać jakiś niedozwolonych treści. Zlecający oczekuje rzetelnie wykonanego zadania więc zwróćmy większą uwagę  i nie wykonujmy tego na chybił trafił gdyż może to wiązać się ze słabszą wypłatą. Za jeden task otrzymujemy od 5 centów.

Plusy i minusy?

Plusy: 

Wiarygodność strony oraz wypłacalność. Zarabianie na ankietach. Dobry i szeroko rozwinięty program partnerski, który nie posiada limitów. Doświadczenie gdyż strona funkcjonuje już od 11 lat.

Minusy: Serwis nie współpracuje z PayPalem, często nie udaje nam się zakwalifikować do uzupełniania danej ankiety, niezbyt duży potencjał zarobkowy.

Jak zacząć korzystać ze strony?

 

To całkiem proste kliknij w powyżej zamieszczony obrazek, który przekieruję Cię do panelu rejestracyjnego. Dokonaj rejestracji oraz opisz swój profil i zacznij czerpać swój pierwszy zysk.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *