Płatne ankiety Uncategorized

Greenpanthera.com

Greenpanthera.com kolejne ciekawe źródło dodatkowego dochodu! Jest to międzynarodowa strona dzięki, której możemy zarabiać prawdziwe pieniądze poprzez wypełnianie płatnych ankiet a nasz zarobek możemy wypłacić korzystając z serwisu PayPal.

Jak zacząć korzystać oraz czerpać zysk z Greenpanthera.com?

Na samym wstępie chciałbym Cię zaprosić do rejestracji aby to zrobić kliknij w powyższy obrazek. Jak wygląda rejestracja? Strona prosi nas o podstawowe dane o sobie imię jak i nazwisko adres itp. Po czym prosi nas o uzupełnienie profilu pytając o nasze zainteresowanie. Pyta nas o nasze ulubione produkty oraz te których najcześciej używamy. Po uzupełnieniu strona będzie mogła zakwalifikować nas do panelu oraz zacząć wysyłać nam zaproszenia do badań.

Plusy i minusy panelu Greenpanthera.com?

Plusy: 

Z pewnośćią ucieszy nas to gdyż już na sam start otrzymujemy 5$. Strona gwarantuje prawdziwy dochód oraz możemy jej zaufać jeżeli chodzi o wypłacalność w sieci znajdziemy dużo aktualnych dowodów, potwierdzeń wypłat co z pewnością stawia ją w bardzo dobrym świetle. Na stronie możemy korzystać z programu partnerskiego jest to system w którym do wypełniania ankiet możemy zapraszać naszych znajomych. Za każde wykonane badanie strona oferuje nam 10% zarobku od każdego zaproszonego. Kolejnym plusem jest duża ilość ankiet oraz badań do których serwis cały czas nas zaprasza.

Minusy:

Aby wypłacić pierwsze pieniądze musimy uzyskać niezbędny próg 30$. Jednym ze sporych minusów może być fakt, że często zdarza się sytuacja w której zostajemy niezakwalifikowani do danego badania.Niezbyt wysoki zarobek. Stronę Greepanthera.com powinniśmy traktować jako coś dodatkowego gdyż za jedną ankietę otrzymamy od 0.34$ maksymalnie do 1$. Co na przestrzeni miesiąca może dać nam zysk pokroju 50-100$ czyli około 200-300 złotych.

Jak i gdzie wypłacić nasze pieniądze?

Aby wypłacić nasze pierwsze pieniądze musimy osiągnąć zarobek 30$ będąc na stronie klikamy w odnośnik „wypłać środki”. Zarobioną gotówkę wypłacamy korzystając z serwisu PayPal. Czas po którym dostaniemy pieniądze waha się miedzy 4 a 10 dni jednak bądźmy cierpliwi gdyż serwis w 100 procentach zapłaci nam nasz zarobek a nasz przeznaczony na to czas nie pójdzie na marne.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *