Motywacja
Polecane

Motywacja – jak walczyć z jej brakiem!

Motywacja to zdecydowanie najważniejszy element naszego życia jest to krok ku realizacji marzeń, celów a także codziennych obowiązków. Gotowość do działania i chęć realizacji to pierwszy krok do wygranej!

Motywacja kluczem do sukcesu!

Męczy cię codzienny natłok obowiązków masz dość pracy, szkoły wszystko nie układa się po twojej myśli? Czas najwyższy to zmienić a pierwszym krokiem ku temu będzie określenie swoich celów. Jednak pamiętaj żeby nie rzucać się od razu na głęboką wodę.. Staraj się robić to etapami zacznij od małych celów, które stopniowo będziesz realizował a z pewnością każdy wykonany da ci spory zastrzyk motywacji!

Z pewnością słyszałeś już o postanowieniach noworocznych? Wiele osób sądzi, że jest to głupie i nie potrzebne rozmyślanie.. Jednak podejdź do tego w racjonalny sposób weź kartkę i napisz po jednym na najbliższe pięć miesięcy twoim obowiązkiem będzie ich realizacja! Chcesz zmienić pracę? Zmień ją! Marzą ci się wakacje? Odpocznij i pojedź może to da ci dodatkową energie do działania!

Zmiana podejścia do życia!

Zmiana? Ale jak to? Odnajdź element w swoim codziennym życiu, który stale Cię blokuje i przeszkadza.. Postaraj się go wyeliminować bądź rozwiązać dany problem czasem wystarczy powiedzieć dość zmienić podejście i wystartować na nowo!

Doskonałym przykładem do tego, że wszystko się da i tylko to jest zależne od nas jest Krzysztof Król, który osiągnął sukces i w ramach tego motywuje i zachęca do pracy jak i działania swoim 90 dniowym wyzwaniem!

Odnajdź swoją ścieżkę, określ drogę i zacznij działać! Tylko od Ciebie zależy kim będziesz!

Brak motywacja u osób aktywnych sportowo!

Grasz w siatkówkę, jeździsz rowerem a może biegasz lub ćwiczysz na siłowni? Dotknął Cie czas załamania i chwilowej przerwy? Zastanawiasz się czy to co robisz jest w ogóle warte? Blokują cię znajomi wyśmiewają to co robisz? Pocieszę Cię zawsze ktoś się taki zdarzy traktuj to jako motywację a z czasem wróci i będzie gratulował, przepraszał albo co najlepsze prosił Cię o radę!

Załamania brak chęci paraliżuję większość sportowców, czasem wystarczy przeczekać.. Jednak warto również coś zmienić określ swój plan działania, przysiądź się i pomyśl może warto coś zmienić. Dlaczego? A to dlatego, że da ci dodatkowego kopa i chęć do realizacji!

Nie przejmuj się ludźmi natłokiem obowiązków znajdź czas ułóż sobie przysłowiowy plan i dąż do postanowionych celów a z pewnością osiągniesz wymarzony sukces!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *