Płatne ankiety Polecane

Opinie.pl

Opinie.pl jest to strona dzięki, której w prosty i przyjemny sposób możemy zarabiać pieniądze przez internet. W tym artykule postaram Ci się opowiedzieć o tej stronie. Jak z niej korzystać oraz jak zacząć zarabiać pierwsze pieniądze.

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, którą musisz zrobić jest rejestracją, aby ja zacząć kliknij w powyższy obrazek. Przeniesie Cię on do panelu rejestracyjnego w którym będziesz musiał wypełnić swoje dane osobowe jak i również wypełnić swój profil. Strona ta będzie pytać Cię o twoje zainteresowania co lubisz robić bądź jakich produktów używasz najczęściej lub których unikasz. Głównym celem tego jest zebranie najważniejszych informacji o tobie dzięki czemu na podstawie twoich upodobań zostaną wysłane Ci zaproszenia na płatne ankiety, Takie zaproszenie otrzymasz w mailu na adres, który podałeś. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymujemy punkty, które później wymieniamy na prawdziwą gotówkę.

Plusy i minusy korzystania z Opinie.pl

Niewątpliwym plusem jest wypłacalność panel gwarantuje prawdziwe pieniądze co możemy sobie sprawdzić w internecie możemy znaleźć aktualne dowody wypłat z tej właśnie strony. Twój zarobek możesz wypłacać na swoje własne konto bankowe jak i również na PayPal. Kolejnym plusem to to, że za korzystanie z panelu nic nie płacimy jest on darmowy i ogólnodostępny dla osób pełnoletnich. Dodatkowo strona ma już spore doświadczenie gdyż na rynku istnieje od 2007 roku. Kolejnym atutem jest szybka wypłacalność za naszymi pieniędzmi czekamy maksymalnie od 1 do 3 dni roboczych.

Minusy:

Nie zastąpimy tym normalnej pracy. Stronę powinniśmy traktować jako dodatkowe źródło dochodu niemniej jednak 100-300 zł dodatkowo do portfelu brzmi kusząco. Długi okres czekania na zaproszenie do badania jest to zależne głównie od tego jak przyłożymy się do uzupełnienia profilu bo to na podstawie tego wysyłane są ankiety, Zwykle miesięcznie otrzymujemy około 10 zaproszeń.

Jakie możliwości daje nam strona Opinie.pl?

Strona daje nam nie tylko możliwość zarobku poprzez wypełnianie ankiet. Daje nam szanse zbudowania własnego grona badaczy na czym to polega? Za każdą zaproszoną osobę dostajemy 20% jego punktów. Czyli w prosty sposób zapraszając znajomych czy też rodzinę możemy podwoić swój zarobek. Aby zaprosić taką osobę musimy znaleźć swój unikalny reflink, który znajduję się w zakładce „Zaproś znajomego”. Jest to banalnie proste więc nic tylko zacząć czerpać pierwszy zysk!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *