Praca

Praca na drugi etat!

Zastanawiasz się jak poprawić swój budżet domowy? Myślisz o dodatkowej pracy ale nic Ci nie przychodzi  do głowy? W tym artykule znajdziesz 10 ciekawych propozycji jak możesz zarabiać dodatkowo według strony pomyslnazarobek.pl!

Kelner, Kelnerka – dzisiaj w każdym mieście organizowane są różnego rodzaju imprezy okolicznościowe czy to ślub, chrzciny, osiemnastka w tych czasach organizowanie takich imprez stało się bardzo popularne a niemal można powiedzieć, że zwyczajem. Jak się okazuje wielu firmom brakuje rąk do pracy i zapotrzebowanie jest naprawdę duże.

Wypełnianie płatnych ankiet – Jeżeli interesuje cie praca wykonywana w domu przy pomocy laptopa w łatwy i przyjemny sposób to z pewnością jest coś dla ciebie. Co musisz zrobić to całkiem proste zarejestrować się na stronie uzupełnić swój profil i czekać na zaproszenie na wypełnienie płatnych ankiet w których najczęściej oceniamy jakiś produkt. Więcej informacji o tym znajdziesz klikając w poniższy obrazek.

 

Konsultant, dystrybutor kosmetyków – Na dzisiejszym rynku znajdziemy wiele firm, które szukają swoich konsultantów jest to o tyle wygodne, że to ile zarobimy jest zależne od nas jeżeli masz pomysł na siebie a reklama produktu nie sprawia dla ciebie kłopotu spróbuj! Najpopularniejsze firmy to Avon, Oriflame.

Praca sezonowa – Zbliża się sezon letni rozejrzyj się czy na obrzeżach twojego miasta nie szukają osób do zbierania owoców Jabłka, truskawki, maliny czy porzeczki.

Remonty – Masz fach w rękach jesteś majsterkowiczem lubisz malować, kłaść płytki jesteś w tym dobry wykorzystaj to! Wystarczy ogłosić się w internecie albo w internecie. Zapotrzebowanie na fachowców jest naprawdę duże coraz więcej osób zamiast samemu remontować wynajmuję do tego robotników. Płacąc im za wykonaną prace naprawdę dobre pieniądze!

Sprzątanie – Praca łatwa, która nie sprawi nam większego trudu. Na rynku znajdziemy wiele ogłoszeń w których firmy szukają osób do sprzątania biur itp.

Fotograf, fotografka – Idealna praca na drugi etat, lubisz robić zdjęcia jest to to twoja pasja dysponujesz dobrym sprzętem? Czas to wykorzystać mniej na siebie pomysł możesz organizować sesje zdjęciowe do ślubu, robić zdjęcia na osiemnastkach itp. Dodatkową prace jako fotograf możesz również znaleźć w klubach bądź na jakiś eventach organizowanych przez miasto.

Korepetytor, korepetytorka – Masz matematykę w małym paluszku doskonale posługujesz się językiem obcym? Wiele dzisiejszych uczniów ma problemy z przedmiotami, wykorzystaj swoją wiedzę i pomyśl czy nie zacząć czerpać z tego zysku!

Kierowca ubera – Lubisz jeździć samochodem to z pewnością coś dla ciebie! Kim jest uber? Jest to osobą, która za pomocą właśnie ten wspomnianej aplikacji oferuje przewozy pasażerów. Jedynce co potrzebujemy to własny samochód, ważne OC i przegląd, minimum 21 lat oraz posiadanie prawo jazdy minimum ROK.

Gdzie się ogłaszać? Jak zacząć?

Nic trudnego wykorzystaj swoje umiejętności uwierz siebie zamieść ogłoszenie w okolicznej gazecie zareklamuj swoją osobę w internecie. Załóż swój „fanpage”. Możesz również skorzystać z serwisów ogłoszeniowych takich jak OLX.  Opcji jest naprawdę wiele wszystko zależy od naszych chęci!

Praca na drugi etat ma z pewnością wiele plusów jedne z nich to to że nie musimy się męczyć pełnym wymiarem godzin możemy również zarabiać przez internet co daje nam ten komfort, że nawet nie musimy opuszczać własnego domu. Możesz również odwiedzić stronę Ubera i zobaczyć ich propozycje.

One Reply to “Praca na drugi etat!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *