Praca w Holandii
Polecane

Praca w Holandii

Z czym to się je i czy warto opuszczać Polskę i wyjeżdżać do pracy do Holandii. Plusów jak i minusów jest naprawdę sporo ale czy się zdecydujesz jest to tylko i wyłącznie zależne od ciebie!

Praca w Holandii – czy warto wyjeżdżać?

Z pewnością jest to zależne od tego w jakiej aktualnie sytuacji się znajdujemy jednak co mam na myśli? Z pewnością jeżeli nie mamy jeszcze założonej rodziny w Polsce to może być to ciekawy wybór. Stawki w Holandii są naprawdę różne i z pewnością miejsc pracy starczy dla każdego!

Praca w Holandii tu oferty może znaleźć dosłownie każdy nawet osoba kompletnie nie znająca języka w sieci znajdziemy multum ogłoszeń tego typu gdyż często firmy zatrudniają sekcje w których pracują tylko i włącznie Polacy. Jednak należy pamiętać, że znajomość języka ma znaczenie gdyż z pewnością znanie angielskiego lub holenderskiego może przyczynić się do znalezienia lepiej płatnej oferty pracy!

Ile możemy zarobić pracując w Holandii?

Wachlarz jeżeli chodzi o wynagrodzenie jest naprawdę duży gdyż zależne jest to od naszego portfolio z pewnością tak jak wyżej wspomniałem na lepsze pieniądze może liczyć osobą operująca językiem holenderskim lub angielskim. Również często przydatnym aspektem na które patrzą firmy jest posiadanie prawo jazdy kat. B bądź ukończone rózego typu kursu np. wózków widłowych!

W Holandii również obowiązują stawki godzinowe zależne od naszego wieku a wyglądają one następująco

Źródło wiatraczek.nl

Pamiętaj jednak, że są to stawki minimalne! Jeżeli chodzi o nadgodziny w tygodniu są one o 50% większe a w weekend mogą sięgnąć nawet 200%!

Czy warto wyjeżdżać to już kwestia indywidualna i zostawiam to dla Ciebie. A Ty co myślisz o pracy za granicą? Zostaw swoją opinie w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *