Lead.Network
Sieci afiliacyjne

Sieć afiliacyjna Lead.Network

Sieć afiliacyjna o dużym potencjale i szerokiej ofercie partnerskiej. Lead.Network to jeden z lepszych pomysłów na zarobek na reklamach!

Baner #5

Co to jest Lead.Network?

Jest to jedna z czołowych sieci afiliacyjnych w Polce. A jej celem jest poszukiwanie skutecznych reklamodawców jak i wydawców. Strona daje możliwości zarabiania dzięki reklamodawców, których będziemy promować na naszych stronach, forach, blogach czy innych portalach. Jest to szeroko rozwinięta jak i na prawdę bardzo zaawansowana strona. Funkcjonuje stosunkowo od niedawna bo od 2014 roku ale swoimi aspiracjami i chęciami do rozwoju w tak, krótkim czasie zaszła naprawdę daleko. Właściciele cały czas ją urozmaicają i dążą do tego by była jeszcze lepsza.

Na czym polega zarabianie na Lead.Network

Sposób zarabiania jest naprawdę prosty a działa on na podobnej zasadzie jak pozostałe sieci afiliacyjne. Jest to program partnerski w którym reklamodawcy zlecają swoją reklamę. Dzięki czemu reklamujący mają szanse na zarobek. Działa to w następujący sposób, jeżeli posiadamy wspomnianą wcześniej popularną stronę bądź inne medium, które zgromadziło wiele odbiorców wykorzystujemy to zamieszczając na nim reklamę partnerską wybraną z tego właśnie serwisu. Pozostaje pytanie jak na tym zarabiamy. A mianowicie jeżeli osoba wejdzie z naszego linku i się zarejestruję i kupi jakiś produkt otrzymasz prowizje, która jest twoim zarobkiem! Wielkość takich prowizji zależna jest od tego co dana osoba kupi. Głównie działa to w ten sposób, że im droższy produkt tym większa prowizja czyli nasz zysk!

Jak zacząć korzystać z Lead.Network

Baner #2
To nic trudnego pierwsze co musisz zrobić to kliknąć w powyższy obrazek, który przeniesie Cie do panelu rejestracyjnego, gdy już to zrobisz zostaniesz poproszony o potwierdzenie email a kiedy to zrobisz będziesz miał już pełen dostęp do strony. W serwisie szukasz baneru reklamowego bądź reflinka, z którego twoi odbiorcy będą mogli wejść na wspomnianą reklamowaną stronę. Jest to naprawdę banalnie proste czyż nie? Spróbuj a może ten sposób na dodatkowy dochód Cię właśnie przekona.

Zalety korzystania z sieci afiliacyjnej Lead.Network

Jest to naprawdę stosunkowo nowa strona, która w na prawdę, krótkim odstępie czasowym zyskała ogromną popularność co musi świadczyć o jej ogromnym potencjale. Możliwość pomocy adminów oraz osób prowadzących stronę, którzy wytłumaczą nam jej działanie. Miłym zaskoczeniem jest również dodatkowy bonus w postaci 10 zł na start!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *