Zarabianie grając w gry
Handel

Zarabianie grając w gry!

Myślałeś kiedyś jak swoją pasje zamienić w sposób na zysk. Zarabianie grając w gry daje nam szeroki wachlarz możliwości.

Zarabianie grając w gry

Najłatwiejszym sposobem na zarobek będzie posiadanie szerokiej liczby fanów oraz wykorzystanie tego w celach marketingowych. A więc jeśli jesteś YouTube’rem bądź dobrze prosperującym streamerem możesz nawiązać współpracę z jakąś firmą i zarabiać poprzez reklamę na przykład gier, konsol czy peryferiów komputerowych. Daje nam to wiele korzyści gdyż producenci często dają nam profesjonalny sprzęt na testy oraz gwarantują prowizję w przypadku kupna.

Handel, wymiany wirtualnymi walutami

Dosyć częstym i popularnym sposobem na zarabianie jest budowanie naszych postaci w grach oraz ich rozwój. Czerpać zysk możemy dzięki przedmiotom, które zdobędziemy doskonałym przykładem jest Counter-Strike Global Offensive i jego słynne skiny. W sieci znajdziemy wiele ogłoszeń o sprzedaży popularnych item’ów np. noży (kosy), bronie chodzi oczywiście o skórki.

W internecie również znajdziemy wiele serwisów charakteryzujących się wymianami przedmiotów. Ale jak na tym zarobić? To całkiem proste staraj się wymieniać swoje zdobycze na inne odrobinę droższe dzięki czemu twój ekwipunek znacznie się polepszy oraz zwiększy swoją wartość. Wymieniane przedmioty możesz później sprzedać o czym mówiłem już wyżej.

Obstawianie meczów

Popularnym sposobem jest również tzw. betowanie działa to zupełnie tak samo jak obstawanie meczów piłki nożnej. League Of Legend czy wspomniany CS:GO i inne posiadają profesjonalne ligi w których doświadczone zespoły toczą bój w róznych ligach czy eventach. Jeżeli jesteś obeznany i wiesz na jaką drużynę mógłbyś obstawić swój dorobek spróbuj może ten sposób poprawi twój budżet.

 

Założenie profesjonalnej drużyny

Posiadasz stałą paczkę znajomych z którymi lubisz grać w daną grę? Osiągasz dobre wyniki stale powiększasz swoje umiejętności oraz budujesz swoje doświadczenie? Wykorzystaj to! Zarabianie grając w gry w tym przypadku będzie polegać na zebraniu stałej paczki i stworzeniu mocnej drużyny.

Kolejnym krokiem będzie rozejrzenie się w internecie w poszukiwaniu kwalifikacji do tzw, Lan’ów offline. Przykładowo spróbuj swoich sił w kwalifikacjach do Mistrzostw Polski. Możesz również spróbować w lokalnych turniejach organizowanych przez województwo czy miasto. Przykładem tego jest np. Płońsk E-sport Challenge jest to impreza organizowana raz w roku gwarantująca dobrą reklamę naszego zespołu oraz fajny zarobek w przypadku wygranej. Warto spróbować może właśnie wy zostaniecie najlepszymi!

Praca w firmach tworzących gry!

Zdecydowanie jest to jeden z trudniejszych sposobów gdyż z pewnością będziemy potrzebować sporej wiedzy odnośnie programowania oraz w przypadku aplikacji do takich firm wykształcenia. Technikum informatyczne oraz studia z pewnością zwiększą nasze szanse na zatrudnienie.

Zarazem korzyści jest sporo bo możemy przyłożyć swoją cegiełkę przy tworzeniu gier. Czy nie fajnie byłoby pracować np, w Polskiej firmie CD Project oraz w raz z nimi tworzyć nadchodzącego Cyberpunka czy udoskonalać Wiedźmina? Z pewnością jeżeli jest to twoja pasja i lubisz to robić spróbuj.

Jeżeli sprawnie posługujesz się językiem obcym warto również sprawdzić swoje możliwości w innych firmach nie tylko Polskich takich jak Electronic Arts bądź Rockstar Games. Praca tam zagwarantuję nam naprawdę dobre wynagrodzenia oraz będziemy mogli pomóc w tworzeniu światowych tytułów i kontynuowaniu popularnych serii gier!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *