Płatne ankiety Polecane

Zarabianie na wypełnianiu ankiet!

Zarabianie na wypełnianiu ankiet.

Ciekawym i dobrym pomysłem na zarobek jest wypełnianie ankiet. Ostatnim czasem stało się to dosyć dobrą a przede wszystkim szybką i opłacalną formą dochodu. Dodatkowym plusem jest to, że nie wymaga to od nas żadnych specjalnych umiejętności. Jedyne co wymaga od nas autor to rzetelna i szczera opinia o produkcie. Często zdarza się nam, że siedzimy w domu i marnujemy czas w głowię snują nam się pomysły jakby tu dorobić a tak naprawdę nic nie robimy, czas najwyższy to zmienić i zacząć realnie myśleć o zarabianiu pieniędzy!

Jak to działa? Czy warto?

Pierwsze to co musimy zrobić to zarejestrować się na serwisach podanych poniżej są to jedne z najpopularniejszych stron o wypełnianiu ankiet, które gwarantują prawdziwy zarobek. Rejestrujemy się oraz uzupełniamy swój profil wpisując swoje zainteresowania ulubione produkty itp. dzięki, którym strona będzie mogła dopasować ankiety do naszych upodobań czy potrzeb. Za wypełnione ankiety dostajemy punkty, które z czasem możemy wymieniać na pieniądze. Kwoty, które możemy zarobić wahają się między 3 a 30 zł za jedną także całkiem dobrze jak za około 15 minut pracy.

Strony na których możemy zrobić to:

Aby dowiedzieć się więcej na temat strony oraz przenieść sie do panelu rejestracyjnego kliknij w niżej załączone obrazki!

Jest to portal, który znajduję się na rynku od 2009 roku oraz zajmuję czołowe miejsce wśród portali ankietowych w Polsce. Możemy liczyć na częste zaproszenia do ankiet. Aby wypłacić pierwszą gotówkę musimy uzbierać 5000 punktów co jest nie jest czymś trudnym gdyż już na samym wstępie otrzymujemy 600 punktów. Zapraszam do odwiedzenia strony a na pewno będziemy zadowolenie z kolejnego zarobionego grosza w banalny sposób.

 

 

Greenpanthera to kolejny serwis ankietowy co ciekawe już na samym starcie otrzymujemy pierwsze pieniądze w postaci bonusu 5 dolarów. Strona działa na podobnej zasadzie co wcześniejsza dostajemy możliwość wypełniania ankiet dnia oraz wypełniania badań ankietowych co ciekawe za jedno takie badanie możemy otrzymać od kilku złotych do nawet kilkudziesięciu. Rejestrujemy się wypełniamy nasz profil w łatwy i przyjemny sposób po czym poprzez wiadomość email dostajemy zaproszenia do wypełniania płatnych ankiet. Jest to kolejna ciekawa alternatywa na pomysł na zarobek.

 

Clixsense to następna propozycja pomysłu na nasz pierwszy zarobek. Strona bazuje na zarabianiu poprzez wypełnianie ankiet jak i również za oglądanie filmów granie w gry oraz uzupełnianie bądź rozwiązywanie płatnych zadań. Nasze zarobione środki możemy wypłacić korzystając ze strony Payoneer, Skrill, Tango Card bądź Payza.

Myiyo to międzynarodowy serwis bazujący na wypełnianiu ankiet oraz budowaniu swojego grona partnerów. Łatwa i prosta obsługa strony, szybka wypłacalność i gwarantowany zysk to cechy tej strony. Kliknij w obrazek obok a dowiesz się więcej.

 

Gwarancja uczciwego i fajnego zarobku!

Powyższe strony to ciekawa alternatywa dla osób pragnących znaleźć nowe sposoby do zarabiania pieniędzy. Co ciekawe dodatkowym atutem tych stron jest możliwość zaproszenia poprzez specjalny link naszych znajomych. Jeżeli spodoba im się taki system zarabiania za każdą wypełnioną ankietę przez niego otrzymamy około 20-30% jego zarobku. Także jest to również ciekawa opcja do budowania własnego biznesu.

 

One Reply to “Zarabianie na wypełnianiu ankiet!

  1. Każdą z tych stron mogę polecić gwarantują dodatkowy zarobek w łatwy sposób. Udało mi się dorobić około 150zł w miesiąc prawie w cale się nie angażując.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *